Op 22 (uitverkocht), 23 en 24 oktober brengen we opnieuw een ode aan de culinaire Veluwe, met 7 wilde gerechtjes voor maximaal 50 gasten per avond. Dat doen we vanuit de nieuwste culinaire hotspot op de Veluwe: het SmaakPark.
Schuif je gezellig aan?
Störrig Festival Diner
Bijzondere gerechten waarin de wilde Veluwe een hoofdrol spelen. Onze foodstands serveren 7 gerechten (ook 7 vega-gerechten) die ter plekke voor je worden bereid door Nico Klaver van ’t Kalkoentje en Mick Denneman en Christian Weij van het SmaakPark.
Je loopt zelf rond en haalt jouw gerechten bij de foodstands af. Voor een bijpassende glas wijn of bier (of een ander drankje) kan je terecht bij onze bar, die een prachtig assortiment bijpassende dranken schenkt.
7 gangen € 50,00 per persoon
7 gangen vegetarisch € 44,50 per persoon
Inloop op het SmaakPark is vanaf 18.30 uur, aanvang van het diner is om 19.00 uur
Over de locatie: SmaakPark, Verbindelaarsweg 51A, Ede
De locatie van het SmaakPark is met de meeste routeplanners moeilijk te vinden. De enige die het precies weet is Google Maps. Je vindt de routebeschrijving hier
STÖRRIG: Veluws dialect voor ruw, ruig en vasthoudend. Precies wat de Veluwe is: het stoerste gebied van het land.
There are no comments